The Mistress of Spices 2005 Türkçe Altyazı izle

The Mistress of Spices 2005 Türkçe Altyazı izle

The Mistress of Spices 2005 Türkçe Altyazı izle   Tilo (Aishwarya Rai BAchchan), baharatlar üzerinde çok fazla bilgisi olan ve bu bilgileri, Baharatlar Çarşısı ismindeki dükkanında insanların hizmetine sunan genç bir kadındır. San Francisco’nun çeşitli yerlerinden sorunları için şifa bulmaya gelen kimseyi geri çevirmeyen Tilo, yeni karışımlarla istenen ilaçları bulmaktadır. Fakat asla unutmaması gereken üç kural vardır: Baharatları sadece insanlara yardım için kullanması gerekmektedir; dükkanın dışına kesinlikle çıkmamalıdır ve başkasının tenine dokunmamalıdır. Ama dükkanının önünde kaza yapan Doug’un (Dylan McDermott) hayatına girmesi ile ömrü boyunca hep uyduğu kurallar, ihlal edilmeyi beklemektedir. Aşk, kural tanımayacaktır.

Etiketler

The Mistress of Spices 2005 izle, The Mistress of Spices 2005 hint filmi izle, online hint filmi The Mistress of Spices 2005 izle, Hint Filmi The Mistress of Spices izle

The Mistress of Spices 2005 Türkçe Altyazı izle

Filmi Şimdiye Kadar 5826 Kez İzlendi

İzlediğiniz Filmler Hakkında Yorum Yaparsanız Sizden Sonra İzleyecekler İçin Güzel Bir Açıklama Olur. Lütfen Yorum Yapmayı Unutmayın!
SİTEYE ÜYE OLMADAN DA YORUM YAPABİLİRSİNİZ.

Yorumlar:

Elanora 26 Haziran 2013 23:44
Fena değil Fena değil

Filmi Yorumsuz Bırakma - Yorum Ekle!